ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

KOLEJNE SUKCESY PIŁKARZY

We wtorek (7.05) reprezentanci "Dziewiątki" wzięli udział w dwóch turniejach piłkarskich. Najpierw nasi uczniowie (r.2006 i mł.) wygrali po zaciętym turnieju Mistrzostwa Powiatu w swojej kategorii, zwyciężając we wszystkich czterech meczach turnieju (kolejno z Landzmierzem 3-0, z Mechnicą 2-1, z PSP12 1-0 i z Solarnią 7-1). Dzięki tym wynikom podobnie jak ich rówieśniczki awansowali do półfinału wojewódzkiego, którego będą gospodarzem. Zawody odbędą się we wtorek (14.05) od godz. 10.00 na pobliskim Orliku (ul.9 maja).

Skład PSP9: Tomasz Godula, Franciszek Kurpiński, Bartosz Zięcik, Adam Rydzewski, Dawid Łukasik, Bartłomiej Sekuła, Tymon Katlik, Oskar Liszok, Michał Komor. Trener Krzysztof Hańcza

W tym samym czasie starsze reprezentantki "Dziewiątki" (r. 2003-5) wzięły udział w Mistrzostwach Miasta. Co prawda przegrały swój jedyny mecz w turnieju 1-4 z gimnazjalistkami z PG5, ale z powodu absencji innych drużyn awansowały z drugiego miejsca do zawodów powiatowych, które rozegrane zostaną w czwartek (8.05) od godz. 10.00 na boisku PSP19.

Skład PSP9: Oliwia Meinert, Klaudia Andruszek, Marta Gajdek, Oliwia Berezowska, Nikola Partyka, Victoria Kielbassa, Monika Fudali, Oliwia Binkowska, Oliwia Ostrowska. Trener Filip Zasadowski

Obrazy newsów: 20190507_2_00.jpg

Przypominamy, że półfinał wojewódzki dziewcząt z rocznika (2006 i mł.) odbędzie się w piątek (10.05) od godz. 10.00 na Orliku (ul.9 maja)

Serdecznie zapraszamy na wszystkie zawody.