Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

Wygraliśmy "Piłkarską Szkółkę Nivea" dla naszej Szkoły!!!
Dnia 17 czerwca 2012 o godzinie 23:59 zakończyło się głosowanie internetowe w konkursie "Piłkarskie Szkółki Nivea". Wśród 100 zwycięskich szkół w Polsce znalazły cztery szkoły z naszego województwa (oprócz nas Olesno, Głogówek i Strzelce Opolskie). Głosowanie trwało od 1 marca i było podzielone na cztery etapy - w każdym awansowało 25 szkół. Nasza szkolna akcja trwała dwa i pół miesiąca (75 dni). Zaczęliśmy później niż wszyscy, bo około 20 marca. Początki były bardzo ciężkie, jednak w miarę upływu czasu do akcji przyłączały się kolejne osoby i było nas coraz więcej. Z kilku głosów oddawanych w pierwszych dniach i osiemsetosiemdziesiątej pozycji doszliśmy do 6003 głosy i awansowaliśmy na 3 miejsce w trzeciej turze.
Dziękujemy wszystkim, którzy oddali choć jeden głos na naszą szkółkę, specjalne wyrazy szacunku należą się tym najbardziej pracowitym, wytrwałym i systematycznym, którzy robili to codziennie, od początku i nie ograniczyli się tylko do swojej osoby, a potrafili zachęcić do głosowania swoich znajomych i rodzinę. Na najbliższym apelu ogłoszone zostaną wyniki głosowania indywidualnego, najlepsze osoby otrzymają dyplomy, a pierwsze trzy osoby słodkie upominki, a także okaże się, która klasa, jako pierwsza będzie miała możliwość skorzystania z nowego sprzętu, który mamy otrzymać we wrześniu.
Jeszcze raz wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom, urzędnikom, rodzinom i pozostałym głosującym - wielkie dzięki!!!

Koordynator akcji - Krzysztof Hańcza