ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

PŁYWACY „DZIEWIĄTKI” NA BARDZO WYSOKIEJ FALI

Rewelacyjnie spisali się pływacy MMKS Kędzierzyn-Koźle, uczniowie PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu, na IV Międzynarodowych Mistrzostwach Oławy w pływaniu. W imprezie która odbyła się w sobotę 09.03.2019 na przepięknym obiekcie „Termy Jakuba - Oławski Park Wodny” wzięło udział ponad 360 zawodników z 20 klubów Polski i Czech, nasi zawodnicy wywalczyli aż 32 medale ( 9 złotych, 11 srebrnych oraz 12 brązowych ).

Kędzierzyn-Koźle reprezentowało łącznie 28 zawodników (15 chłopców i 13 dziewcząt). Wspaniale wypadli Maciej Leszczyński z klasy 8s i Szymon Skrzypiec z klasy 5s, którzy w każdym swoim starcie zdobywali medale, a ponadto zostali najlepszymi zawodnikami Mistrzostw Oławy (Maciej w kategorii 14 lat, a Szymon w kategorii lat 12).

Dzielnie w zdobyczach medalowych towarzyszyli im pozostali multimedaliści Kamil Gohla kl. 7s, Julia Jaśkowska kl.5s, Marcin Wręczycki kl.8s, Michał Ćwirko, Paulina Kużaj kl.VIIs, Wojciech Osowski kl.8s, Jakub Trojnar kl.5s, Natalia Skrzypczak kl.5s, Wojtek Merz kl.5s, Jagoda Jaśkowska kl.5s, Patrycja Wojciechowska kl.5s i Julia Nowak kl.5s.

Gratulujemy trenerom i zawodnikom wspaniałej formy sportowej i cieszymy się z takiej formy promocji szkoły, miasta i klubu.

Obrazy newsów: 20190310_olawa.jpg

W galerii prezentujemy dane statystyczne, medalistów i zdjęcia z Międzynarodowych Mistrzostw Oławy w pływaniu.

Statystyka generalna zawodów do obejrzenia tutaj.