Lipiec 2019

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH 2012
W dniu 13 czerwca 2012 nasi reprezentanci klas IV-VI w składzie: Filip Łannik (IV), Agnieszka Stefaniak (V), Julia Kacperczyk (VI), potykali się w szkole podstawowej numer 12 z reprezentantami innych Kędzierzyńsko-Kozielskich szkół podstawowych w II Międzyszkolnym KonkursieNAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH 2012”.
Konkurs w każdej z kategorii wiekowych odbywał się w trzech turach. Po pierwszej turze polegającej na podaniu odpowiedzi na trzy pytania do tury następnej przechodzili ci, którzy podali prawidłową odpowiedź na minimum dwa z nich. W turze trzeciej finałowej startowało dwóch zawodników którzy odpowiedzieli na największą liczbę pytań w turze drugiej. Maksymalny czas na udzielenie odpowiedzi na pytanie to TYLKO 20 sekund, a odpowiedź musiała być wyczerpująca.
Zakres wiedzy z jakim przyszło się zmierzyć uczestnikom konkursu obejmował wszystkie dziedziny, od matematyki, polskiego, przyrody, historii aż po wiedzę ogólną z życia codziennego.
Wśród laureatów w pierwszej trójce uplasowali się wszyscy nasi przedstawiciele, a Julka Kacperczych już drugi raz z rzędu wygrała rywalizację z najlepszymi uczniami innych szkół w naszym mieście.
GRATULACJE.