Ważne strony
MusicBox3
Play
Piłka nożna w hali

W ubiegłą środę (14.11) w odległym Wołczynie (pow.kluczborski) odbył się półfinał wojewódzki w Halowej Piłce Nożnej chłopców (r. 2006 i mł.), z udziałem uczniów "Dziewiątki". W pierwszym meczu turnieju po dobrej grze pokonaliśmy gospodarzy 3-1. W kolejnym meczu, który mógł nam zapewnić awans do finału nasi zawodnicy musieli uznać wyższość PSP5 Opole i ulegli 0-4. W ostatnim meczu "o honor" nasi zawodnicy zaczęli źle i do przerwy przegrywali już 0-6, jednak po przerwie rozpoczęliśmy ambitny pościg za drużyną z Dobrzenia Wielkiego i na kilka minut przed końcem było 3-6, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5-8. Ostatecznie kończymy zawody na trzeciej pozycji. Skład PSP9: Tomasz Godula (7a), Franciszek Kurpiński (7b), Bartosz Zięcik, Bartłomiej Sekuła, Dawid Łukasik, Adam Rydzewski, Patryk Zarzycki, Tymon Katlik, Michał Komor, Jakub Wiszniewski (wszyscy 6a).

W tym samym dniu swoje zawody powiatowe w Cisku rozegrały dziewczyny z r.2003-2005. Nasze reprezentantki walczyły dzielnie, wychodząc z grupy na drugim miejscu i mierząc się w półfinale rozgrywek z PSP19. Po dobrym początku i prowadzeniu 1-0, nasze zawodniczki nie zdołały utrzymać korzystnego wyniku i ostatecznie uległy 1-2, odpadając z dalszej rywalizacji. Skład PSP9: Oliwia Meinert (8s), Oliwia Berezowska (8a), Nikola Partyka (8b), Victoria Kielbassa,Monika Fudali, Oliwia Binkowska, Oliwia Ostrowska, Paulina Boral (wszystkie 7a).
W najbliższy czwartek w półfinale wojewódzkim w Zdzieszowicach wystąpią dziewczęta (r. 2006 i mł.)

Trenerzy Krzysztof Hańcza, Filip Zasadowski.