ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

Piknik sportowy

6 października na Ośrodku Szkoleniowym WOPR Dębowa odbył się rodzinny piknik klas mistrzostwa sportowego IV s i VII S. Aktywnie i wesoło  wspólnie czas spędzali uczniowie,  rodzice, wychowawcy i trenerzy – panie Barbara Materla, Katarzyna Krzysica  oraz Ewelina Deneka. Pikniki miał za zadanie promować  zdrowy, aktywny  tryb życia, bezpieczne zachowanie się nad wodą  oraz integrację.

Uczestnicy, korzystając ze słonecznej pogody, bawili się wspólnie, grali w piłkę oraz prezentowali swoje talenty wokalne. W arkana wędkarstwa wprowadzał  młodych pływaków pan Krzysiek oraz tata Pawła. Po harcach i zabawach uczestnicy pikniku posilili się kiełbasami z grilla oraz słodkościami, które przygotowały niezawodne jak zawsze mamy.

Obrazy newsów: piknik_20181006_00.jpg

oprac.K.Krzyszica