6,874,667 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
50 LAT PSP9

Akademia
Sztafeta
Msza
Festyn
Bal Absolwentów
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
*U*W*A*G*A*
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Maj 2018

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
„KOZIOŁKI PŁYWACKIE 2018” PRZESZŁY DO HISTORII

Poniżej prezentujemy medalistów z MMKS Kędzierzyn Koźle: 

ZŁOTE:

100m dowolny 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 55.81
100m dowolny 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:02.11
100m grzbietowy 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:13.78
100m grzbietowy 11 lat Skrzypiec Szymon 07 1:25.49
100m klasyczny 14 lat Osowski Wojciech 04 1:19.27
100m klasyczny 11 lat Skrzypiec Szymon 07 1:33.65
100m motylkowy 14 lat Osowski Wojciech 04 1:09.79
100m motylkowy 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:09.33
200m zmienny 13 lat Leszczyński Maciej 05 2:35.81
200m zmienny 11 lat Skrzypiec Szymon 07 3:04.23
400m zmienny 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 4:50.55
100m klasyczny 15 lat i starsi Smętek Wiktoria 01 1:14.94
4 x 50m dowolny 13 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 113 2:06.91
4 x 50m dowolny 11 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 2:29.65
4 x 50m dowolny 10 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 2:41.54
4 x 50m zmienny 13 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 13 2:16.39

SREBRNE:

50m dowolny 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 37.53
100m dowolny 13 lat Gohla Kamil 05 1:06.97
50m grzbietowy 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 46.23
100m grzbietowy 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 1:02.62
100m grzbietowy 13 lat Gohla Kamil 05 1:16.98
50m klasyczny 10 lat i młodsi Gendera Tomasz 08 48.47
100m klasyczny 13 lat Leszczyński Maciej 05 1:21.15
100m klasyczny 11 lat Trojnar Jakub 07 1:39.77
50m motylkowy 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 37.82
100m motylkowy 15 lat i starsi Matyjasek Maciej 02 59.28
100m motylkowy 13 lat Gohla Kamil 05 1:12.07
100m zmienny 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 1:37.05
200m zmienny 13 lat Gohla Kamil 05 2:36.39
50m grzbietowy 10 lat i młodsi Mierzwińska Jagoda 08 43.83
100m grzbietowy 15 lat i starsi Smętek Wiktoria 01 1:09.13
100m grzbietowy 14 lat Tkacz Magdalena 04 1:26.25
100m klasyczny 14 lat Kudela Wiktoria 04 1:26.64
100m motylkowy 14 lat Tkacz Magdalena 04 1:35.14
100m motylkowy 12 lat Kużaj Paulina 06 1:22.79
400m zmienny 14 lat Francuz Weronika 04 7:12.25
4 x 50m dowolny 14 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 14 2:11.18
4 x 50m zmienny 13 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 66 2:22.74
4 x 50m zmienny 11 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 2:42.57
4 x 50m zmienny 10 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 3:05.48

BRĄZOWE:

50m dowolny 10 lat i młodsi Ćwirko Michał 08 41.17
100m dowolny 14 lat Osowski Wojciech 04 1:00.91
50m grzbietowy 10 lat i młodsi Duszkiewicz Kacper 08 48.27
100m grzbietowy 13 lat Bartoszek Jan 05 1:18.29
100m grzbietowy 12 lat Topolnicki Maksymilian 06 1:21.99
50m klasyczny 10 lat i młodsi Barnuś Wojciech 08 51.57
100m klasyczny 14 lat Wręczycki Marcin 04 1:22.23
100m klasyczny 13 lat Gohla Kamil 05 1:21.48
100m klasyczny 12 lat Topolnicki Maksymilian 06 1:35.22
100m motylkowy 11 lat Skrzypiec Szymon 07 1:33.11
100m zmienny 10 lat i młodsi Gendera Tomasz 08 1:45.41
200m zmienny 11 lat Trojnar Jakub 07 3:18.69
100m dowolny 14 lat Kudela Wiktoria 04 1:17.92
100m dowolny 12 lat Kużaj Paulina 06 1:09.27
50m klasyczny 10 lat i młodsi Kordek Zuzanna 08 51.07
50m motylkowy 10 lat i młodsi Kordek Zuzanna 08 41.52
100m motylkowy 15 lat i starsi Smętek Wiktoria 01 1:10.47
4 x 50m dowolny 12 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 12 2:20.58
4 x 50m dowolny Open MMKS Kędzierzyn-Koźle 55 2:08.09
4 x 50m zmienny 12 lat i młodsi MMKS Kędzierzyn-Koźle 12 2:40.75
4 x 50m zmienny Open MMKS Kędzierzyn-Koźle 55 2:15.22

Wszystkie wyniki i statystyki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce „zawody okręgowe”.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów, poprawienia rekordów życiowych. Organizatorzy „KOZIOŁKÓW PŁYWACKICH”, chcieli złożyć Serdeczne Podziękowania za wielkie zainteresowanie zawodami, za pomoc w organizacji  Władzom Miasta, Sponsorom, Rodzicom, Mediom i sympatykom pływania w Naszym Mieście, a także całej obsłudze Krytej Pływalni.

Do zobaczenia za rok podczas X edycji tej znakomitej imprezy sportowej.