ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,642,330 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Marcin Prus w PSP9

Marcin Prus rozpoczął kolejny cykl spotkań z uczniami kędzierzyńskich szkół pt. "Siatkówka dobra na wszystko". Rozmowa na poważne tematy okraszona dużą dawką dobrego humoru to wyznaczniki spotkań z byłym reprezentacyjnym siatkarzem i mieszkańcem naszego miasta.  W piątek 27 kwietnia naszą szkołę ponownie ( po dwóch latach ) odwiedził pan Marcin Prus – wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. O wizycie pana Marcina z pewnością można powiedzieć że było wesoło i profesjonalnie. Okazuje się, że pan Marcin jest  nie tylko wspaniałym sportowcem, ale został też pisarzem napisał już 3-trzecią książkę, która z humorem traktuje sport i życie sportowca po zakończeniu kariery . Uczniowie klas VII-mych i VI b mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Pan Marcin wspólnie z Panem Damianem Pyciem przeprowadził także 45 minutowy trening dla 20 uczniów Naszej szkoły, uczęszczających na SKS-y z piłki siatkowej.

Obrazy newsów: 20180429_mp_00.jpg

- „ Dzieci warto stawiać sobie cele, próbować różnych dyscyplin sportowych, realizować swoje marzenia, po to, aby w dorosłym życiu dobrze odczytać swoje powołanie”.

  - „ Uwierzcie w swoje możliwości, macie w sobie dużo siły, aby walczyć o swoje marzenia. Jeśli podejmujecie się jakichś zadań, to róbcie to najlepiej jak potraficie”.

Te słowa kierował do dzieci w czasie zajęć były zawodnik Mostostalu ( obecnie ZAKS-y ) i reprezentacji Polski w piłkę siatkową.

Na zakończenie spotkania pan Marcin Prus rozdał wiele prezentów uczniom obecnym na zajęciach. A czy było ciekawie i wesoło oceńcie sami. W galerii parę zdjęć z tej imprezy.

oprac.B.Kisielewski