ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA

KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
KALBI

PRZEDŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA PIŁKARZY

Przerwa od lekcji była okazją dla piłkarzy z "Dziewiątki" do wspólnego międzyklasowego treningu przed zawodami. Dziś w naszej szkole odbył się trening czterech grup:

- dziewcząt z klas 1-2 (rocznik 2010 i mł.), oraz 3-4 (rocznik 2008 i mł.), przygotowujących się do czwartkowego finału wojewódzkiego Pucharu Tymbark

- dziewcząt z klas 5-6 (rocznik 2005 i mł.) rozpoczynających w środę miejskie zawody w Mini Piłce Nożnej, oraz chłopców z klas 5-6 (rocznik 2005 i mł.) grających na tym samym szczeblu w piątek.

Skład na Puchar Tymbark został ustalony już na jesienne eliminacje powiatowe, natomiast do rozgrywek miejskich Mini Piłki Nożnej do kadry szkoły powołani zostali: Bartosz Czarnecki (7s), Dominik Janicki, Przemysław China, Tomasz Godula, Tomasz Serzysko (wszyscy 6a), Patryk Zarzycki, Adam Rydzewski, Dawid Łukasik i Bartosz Zięcik (wszyscy 5a), a wśród dziewcząt Victoria Kielbassa, Paulina Boral, Monika Fudali, Oliwia Binkowska, Oliwia Ostrowska (wszystkie 6a), Emilia Szafarczyk, Maja Mielecka (obie 6b), Natalia Łukasik (5a), Dominika Głowka (5s).

Obrazy newsów: 20180331_00.jpg

Trener Krzysztof Hańcza