8,116,554 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Marzec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Stypendia 2017

W dniu 10.10.2017r. wręczono stypendia i wyróżnienia Dyrektora szkoły uczniom, którzy uzyskali  najwyższe wyniki w nauce i sporcie w II semestrze 2016/17 roku.

Stypendia otrzymali:

Łannik Agata, Danielewicz Zofia, Tkacz Magdalena, Bartoszek Jan, Kozak Magda,  Kozok Magdalena, Balicka Jagoda, Taraszkiewicz Hanna, Długosz Agata, Nowak Tytus, Barnuś Michał, Leszczyński Maciej, Osowski Wojciech,  Mincewicz Jan,  Muszyńska Jagoda.

 A to ogromna lista uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia Dyrektora szkoły.

Smyczek Aleksandra, Mazurkiewicz Barbara, Wojciechowska Weronika, Sitkiewicz Barbara, Krupa Paweł, Kania Kamil, Breitkopf Agata, Gohla Kamil, Piechocka Joanna, Binkowska Oliwia, Żółkowska Milena Ostrowska Oliwia, Kielbassa Wiktoria, Rojczyk Wiktoria, Kawa Wiktoria, Korbiel Amelia, Kowalski Mateusz, Mielecka Maja, Staudt Maja,  Szafarczyk Emilia,  Walkowicz Kacper, Staszak Dawid, Warzała Magdalena, Błażewski Mateusz, Doroszewski Bartosz, Podgórska Magdalena, Baranowski Patryk, Meinert Oliwia, Karbownik Jakub, Długosz Franciszek, Miłek Nikodem, Wiszowaty Sebastian, Wręczycki Marcin, Francuz Weronika, Willing Szymon,  Partyka Nikola, Nagórny Piotr,  Spadło Szymon,  Spadło Tymoteusz, Wróbel Aurelia,  Bojda Pola, Deka Oskar, Gabiś Zofia, Pokorski Dawid, Rębis Dawid, Tomaniak Weronika, Twarogal Filip,  Akonom Zofia, Pańczyk Zuzanna,  Gajdek Marta, Wencel Dominik,  Andruszek Klaudia , Fiedeń Gracjan, Berezowska Oliwia, Rafalska Julia,  Łukasik Natalia, Maćków Zuzanna,  Kosno Zuzanna, Głabuś Oliwia, Bobko Julia, Bielański Marcin, Borsukowska Pola, Wilczyska Magdalena, Kasowska Dobrawa, Michnik Julia, Szagała Grzegorz, Kusz Magdalena,  Seemann Miłosz,  Wiszowaty Kinga, Wołyński Bartosz,  Zydel Magdalena,  Murawska Aleksandra, Dzięcielska Paulina, Haider Julia, Matyjasek Natalia, Rydzewski Adam, Salomon Oliwia, Wiszniewski Jakub, Zarzycki Patryk, Zięcik Bartosz, Główka Dominika, Kuterski Szymon, Topolnicki Maks, Kurelowski Kosma, Dębski Szymon, Wiśniewski Hanna, Smętek Marek, Biliński Mikołaj, Szewczyk Julia, Wach Aleksandra.

Wyróżnionym i stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

 Obrazy newsów: sty17.jpg

Obrazy newsów: styp17.jpg