ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,661,524 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12-LAT W PŁYWANIU

Obrazy newsów: 12-latki00.jpgW dniach 20-21 czerwca 2017 na Krytej Pływalni MOSiR w Kędzierzynie odbyła się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich w pływaniu. Zawody odbyły się pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle Pani Sabiny Nowosielskiej. W imprezie wzięło udział 12 klubów z województwa śląskiego i opolskiego. Łącznie wystartowało prawiem osiemdziesięciu zarodników i zawodniczek, którzy przeszli trzystopniowe eliminacje, aby móc wystartować w tych zawodach.

Mistrzostwa otworzyli Wiceprezydent Miasta Pan Artur Maruszczak i Prezes OOZP w Opolu Pani Zofia Kozina-Oloś. Podczas ceremonii otwarcia bardzo miłym akcentem były nominacje do Kadry Marszałkowskiej Młodzików woj. Opolskiego do której zostali powołani dwaj zawodnicy klubu MMKS Kędzierzyn-Koźle, Wojciech Osowski i Marcin Wręczycki. Ponadto zostały wręczone nagrody za edycję 2016/2017 Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny, gdzie NAJLEPSZYM klubem został MMKS Kędzierzyn-Koźle, a najlepszym zawodnikiem WLMO w kategorii 12-latków został kędzierzynianin Maciej Leszczyński, a Michał Barnuś w tej kategorii wiekowej zajął III miejsce.

W Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich, zawodnicy MMKS-u K-Koźle spisali się dobrze zajmując w klasyfikacji klubowej IV miejsce. Indywidualnie najlepiej spisał się Kamil Gohla, który wygrał konkurencję 100m st. klasycznym, był II-gi na dystansie 200m st. klasycznym i dwukrotnie zajął IV miejsce na dystansach 400m st. dowolnym i 200m st. zmiennym. Kolejną medalową pozycję dołożył Michał Barnuś zajmując w konkurencji 200m st. klasycznym III miejsce. Dobrze punktowały także sztafety MMKS-u dwukrotnie zajmując V miejsce. Ponadto oprócz wyżej wymienionych, nasz klub reprezentowali jeszcze: India Kołtun, Aleksandra Smyczek, Barbara Sitkiewicz, Weronika Wojciechowska, Barbara Mazurkiewicz, Maciej Leszczyński. Wszyscy wymienieni to uczniowie PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu. Niestety choroby wykluczyły troje naszych reprezentantów bezpośrednio przed zawodami.

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji zawodów Urzędowi Miasta oraz MOSiR Kędzierzyn-Koźle. Przed najlepszymi zawodnikami jeszcze rocznikowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w miesiącu lipcu. A o wynikach będziemy informować na bieżąco. Komplet wyników  Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich w pływaniu, które odbyły się w Kędzierzynie-Koźlu dostępny jest na stronie www.megatiming.pl w zakładce „zawody centralne”.