8,122,742 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Marzec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
DEBIUT 2012
2 kwietnia 2012 roku w Domu Kultury w Koźlu odbył się II Przegląd Teatralny zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kędzierzynie – Koźlu.
Przegląd objęty był honorowym patronatem Starosty Powiatu Kędzierzyńsko –Kozielskiego
oraz Prezydenta Miasta Kędzierzyna – Koźla


W jury zasiedli:
Pan Krzysztof Jarota – aktor Teatru Lalki i Aktora w Kędzierzynie – Koźlu,
Pani Izabela Karwot – instruktor teatrów dla dzieci i młodzieży w Rybniku – Boguszowicach,
Pani Agnieszka Wójtowicz – instruktor teatralny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie – Koźlu.
Zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych wycofały się z udziału w przeglądzie.
Jury oceniało spektakle w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I-III i klasy IV-VI.
Wyniki przedstawiają się następująco:
W kategorii klas 1-3

I m – Kraina Ludków z PSP nr 9 za spektakl Zabawa w śpiącą królewnę
II m - Klasa III a z PSP nr 11 za spektakl Księżniczka na ziarnku grochu
III m – Grupa Chochliki z PSP nr 3 za spektakl Jaś i Małgosia
Wyróżnienie – Grupa teatralna z PSP nr 12 za przedstawienie Nie ma tego złego
Wystąpiły również:
Grupa pantomimiczna Minki z ZSM nr 4 z przedstawieniem Komu nudno
Grupa teatralna Urwisy z PSP 20 przedstawieniem Kopciuszek

W kategorii klas 4-6
I m- zespół Flug z PSP nr 9 za spektakl Zaklęta góra
II m – Grupa teatralna Z piątki z PSP nr 5 za spektakl Śpiąca królewna na wesoło
Wyróżnienie – Grupa teatralna Pomyłka z PSP nr 11 za spektakl Balladyna
Za udział
Grupa teatralna BYĆ AKTOREM PSP w Landzmierzu za spektakl Historia bez makijażu
Grupa teatralna Nie pyskuj z PSP nr 12 za przedstawienie Scenki domowe

Nagrody za reżyserię otrzymały panie:
Wiesława Dziedzic, Iwona Krupa , Maria Orzędała, Anna Madej, Kinga Wróbel, Aleksandra Pasoń
Nagrody za wybitną kreację aktorską:
Dawid Bajdiuk z PSP nr 3 za rolę wilka, Karolina Kłoś z PSP nr3 za rolę wiedźmy, Piotr Ścisłowski z PSP 11 za rolę błazna,
Maria Gawin z PSP nr 11 za rolę królowej,
Filip Łannik z PSP nr 9 za rolę Boruty
, Anna Kulig z PSP 5 za rolę Różyczki,
Magdalena Kasprzak z PSP nr 5 za rolę Lawirusa, Grzegorz Cetnar z PSP nr11 za rolę Skierki.
Wszystkie zespoły otrzymały nagrody rzeczowe, koszulki dla uczestników oraz nagrody indywidualne,
zawdzięczamy to naszym darczyńcom:
Finansowo wsparli naszą imprezę:
Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego
Prezydent Miasta Kędzierzyna- Koźla
Miejski Zarząd Oświaty i Wychowania
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie – Koźlu
Firmy: ZAK S.A.,APROFORM,Rinnen,KlimEnergy, CeWe Color,Salon Firmowy Urzędowski,
TP-elbud, GrafDruk

Dodatkowe atrakcje zapewnili nam:
Stowarzyszenie motocyklowe LOTOR oraz zespół taneczny SPIN z Miejskiego Ośrodka Kultury
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy.
Koordynatorki: Kinga Wróbel, Aleksandra Pasoń