8,514,682 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Czerwiec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Koziołki Pływackie 2017

Wśród zawodników MMKS Kędzierzyn-Koźle startujących w Mitingu, medale zdobywali:

ZŁOTE:

  • Kamil Gohla – 50m st. klasycznym, 400m st. dowolnym, 200m st. klasycznym,
  • Maciej Leszczyński – 50m st. dowolnym, 50m st. motylkowym
  • Paulina Kużaj – 50m st. grzbietowym
  • Kamil Kania – 200m st. grzbietowym
  • Rafał Smętek – 200m st. grzbietowym
  • Maciej Matyjasek – 200m st. motylkowym
  • Jan Bartoszek – 200m st. motylkowym

SREBRNE:

  • Paulina Kużaj – 200m st. zmiennym, 100m st. grzbietowym
  • Maciej Leszczyński – 100m st. dowolnym, 100m st. zmiennym
  • Kamil Gohla – 200m st. dowolnym, 200m st. zmiennym
  • Marcin Wręczycki – 100m st. klasycznym, 200m st. klasycznym
  • Kamil Kania – 50m st. grzbietowym
  • Michał Barnuś – 50m st. grzbietowym
  • Wojciech Osowski – 50m st. motylkowym
  • Maciej Matyjasek – 100m st. motylkowym
  • Maksymilian Topolnicki – 100m st. motylkowym

BRĄZOWE:

  • Paulina Kużaj – 100m st. zmiennym
  • Lecht Jasmina – 50m st. grzbietowym
  • Jagoda Justyńska – 200m st. dowolnym
  • Zuzanna Kordek – 100m st. grzbietowym
  • Hanna Taraszkiewicz – 50m st. motylkowym
  • Kamil Kania – 100m st. grzbietowym
  • Michał Barnuś – 200m st. klasycznym
  • Jan Bartoszek – 50m st. grzbietowym
  • Maksymilian Topolnicki – 100m st. zmiennym
  • Maciej Matyjasek – 200m st. grzbietowym
  • Marek Smętek – 200m st. zmiennym

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl w zakładce „zawody okręgowe”.

VIII edycja Koziołków Pływackich, była transmitowana „ na żywo” w telewizji internetowej, co bardzo ułatwiło śledzenie rywalizacji sympatykom pływania. Pomysłodawcy i główni organizatorzy Mitingu: Bronisław Kisielewski oraz Mirosław Nalepa, przyjęli wiele życzliwych słów w trakcie imprezy oraz życzeń dotrwania w organizacji „Koziołków” co najmniej do X – tej edycji. Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów, poprawienia rekordów życiowych. Organizatorzy „KOZIOŁKÓW PŁYWACKICH”, chcieli złożyć Serdeczne Podziękowania za wielkie zainteresowanie zawodami, za pomoc w organizacji  Sponsorom, Rodzicom i sympatykom pływania w Naszym Mieście, a także Całej obsłudze Krytej Pływalni.

Do zobaczenia za rok.