Czerwiec 2019

ZWYCIĘSKI MARSZ „DZIEWIĄTKI” NA WSZYSTKICH ARENACH SPORTOWYCH TRWA!!!

W dniu dzisiejszym 28.03.2017 w „Naszej” szkole odbył się Półfinał Wojewódzki w mini piłkę siatkową chłopców. Obok gospodarzy, PSP nr 9 K-Koźle, wystąpiły także reprezentacje szkół: PSP nr 1 Nysa, NSP Dytmarów i SP nr 2 Gogolin. Reprezentacja „9-tki” w składzie: Adam Rakowski, Piotr Nagórny, Jan Mincewicz, Oskar Liszok, Tomasz Piątkowski, Wojciech Osowski, Maciej Leszczyński, Franciszek Długosz, Kamil Gohla, Oktawian Bargiel i Mateusz Błażewski, okazała się bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie mecze w stosunku 2:0. Dzięki temu PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu zajęła w tych zawodach pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego w mini piłkę siatkową, który odbędzie się 11.04.2017 w Kędzierzynie-Koźlu, a organizatorem będzie PSP nr 19. Miejsce drugie w dzisiejszym półfinale zajęli uczniowie NSP Dytmarów, którzy ulegli tylko „Naszej” ekipie.
III-cie  miejsce wywalczyła drużyna SP nr 1 Nysa, a IV zajęli chłopcy z Gogolina. Gratulujemy uczniom i ich trenerce Pani Sabinie Kisielewskiej kolejnego z rzędu awansu siatkarzy do Finału Wojewódzkiego, bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji i przebiegu zawodów Pani Agnieszce Harnos. Po znakomitych występach szachistów, tenisistów stołowych, piłkarzy, pływaków, a teraz siatkarzy, liczymy także na bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce. Awans do finału został okupiony ciężką pracą na treningach, które odbywają się miedzy innymi w piątkowe poranki o godzinie 6.30.

Życzymy uczniom jak najlepszych wyników w finale.

Obrazy newsów: mps_0.jpg

oprac.B.Kisielewski