Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

REKINY DZIEWIĄTKI NA RYBOMANII W POZNANIU!

Obrazy newsów: rybomania1.jpgRybomania 2017 – największe targi wędkarskie w Europie a sprawa Rekinów!

18 i 19 lutego grupa Rekinów wraz z członkami Sekcji Karpiowej Azoty będzie w Poznaniu jednym z wielu wystawców. Zostaliśmy zaproszeniu do współtworzenia projektu Wędkarze Dzieciom. W ten sposób nasza kilkuletnia praca została zauważona i doceniona! Jest to dla nas ogromna nagroda i wyróżnienie!

Mamy przekonanie, że ostatnie lata wytężonej pracy właśnie – w szczególny sposób – zaczęły przybierać zupełnie nowego wymiaru. Świadomość, że działalność, którą prowadzimy przy współpracy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 z Kędzierzyna – Koźla z Kołem PZW „Azoty” i ostatnio z wspomnianą już SK „Azoty” ( z tego samego miasta), jest dla wszystkich zaangażowanych w dzieło Rekinów uwieńczeniem podejmowanych wysiłków i przyczyną poczucia zasłużonej dumy.

Tak więc wszystkich zainteresowanych naszą autorską działalnością zapraszamy na stoisko zlokalizowane w pobliżu niewątpliwej atrakcji targów tj. gigantycznego akwarium!

Do Poznania jedziemy przygotowani! Chcemy rzeczywiście pokazać swoje umiejętności, podzielić się nimi i trochę… pochwalić!

Odwiedzający nasze stoisko będą mogli:

- obserwować produkcję kulek proteinowych w wykonaniu dzieci,
- zabawić się w „rzut kulą zanętową” – dyscyplina ta jest niezwykle widowiskowa,
- współtworzyć z dziećmi zestawy karpiowe (może się czegoś nauczyć, albo podzielić się swoją wiedzą),
- zapoznać się z prezentacją multimedialną pt. „Flora i fauna naszych wód”. którą Rekiny z powodzeniem realizują od czasu współpracy ze Strzeleckim Klubem Karpiowym
- wziąć udział w spotkaniu autorskim „Od bacika do Mistrzostw Polski”,
- a poza tym można zapytać o wszystko. No może prawie…
- i mamy jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek!

Co jest naszym celem? Jak zwykle – świetnie się bawić tym, co robimy! No i może uda nam się skłonić kogoś do podobnej inicjatywy lub poznać równie pozytywnie zakręconych ludzi!

DO ZOBACZENIA!

Z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”
Wojciech Czapla

P.S.
Według wiedzy, którą posiadamy, jesteśmy pierwszą grupą z naszego miasta, okręgu czy województwa, której dane będzie reprezentować szkołę i koło w tak prestiżowej imprezie!

Będzie interesująco i zajmująco – PRZYBYWAJCIE!