7,878,689 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Styczeń 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
Piastowskie Kolędowanie 2017

09 stycznia 2017 roku odbyły się szkolne eliminacje do konkursu kolęd i pastorałek „PIASTOWSKIE KOLĘDOWANIE 2017”

Jury w składzie Panie Urszula Borucka, Iwona Krupa i Barbara Michnik po wysłuchaniu 34 utworów postanowiło przyznać następujące miejsca:

GRAND PRIX - Amelia Zub klasa 2c

Klasy 1-3

Soliści:

  1. Zosia Dziewanowska klasa 3b Jezus malusieńki
  2. Zuzia Makarewicz 3c - Nie było miejsca
  3. Madzia Sobula 3b - Lulajże Jezuniu

Zespoły:

  1. Zespół 2b - Jadą kolędnicy/9
  2. Zespół 3d - Do stajenki/13
  3. Zosia Dziewanowska, Madzia Sobula 3b - Gdzie Ty mieszkasz mały Jezu?

Wyróżnienie:

Zespół 3b - Jadą kolędnicy
Ola Bukryj, Tosia Łukasik 2c - Modlitwa dziecka
Martyna i Patrycja Wojciechowska 3s - Świeć gwiazdeczko

Klasy 4-6

Soliści:

  1. Agata Długosz 4a - Gdybyś Jezu narodził się dziś
  2. Marcelina Miraszewska 4b - Lulajże Jezuniu
  3. Franek Długosz 6s - Gore gwiazda

Wyróżnienie

Szymon Sikora 5b - Mędrcy świata
Julia Rafalska 4a - Świeć gwiazdeczko
Klasa 5s - Gdy śliczna Panna
Agata Łannik 5b - Magia świąt

Zespoły

  1. Zespół Takt- Gdy się Chrystus rodzi
  2. Jagoda Balicka, Pola Bojda 6b - Przybieżeli do Betlejem
  3. Ola Głogowska, Hania Bielińska 4b - Cicha noc

W eliminacjach miejskich w kościele na Piastach w sobotę 14.01.2017 od godz. 10.00 wystąpią tylko Ci, których utwór został podkreślony na tej liście. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

oprac: A.Zamora