8,109,167 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY

Kalendarz
Marzec 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
PŁYWACY „DZIEWIĄTKI” NA WZNOSZĄCEJ FALI

W sobotę 15 października, odbyły się już XI-te zawody o Puchar Burmistrza Dobrodzienia w pływaniu. Wśród 100 zawodników z 15 klubów Polski, znakomicie spisała się 10-cio osobowa reprezentacja uczniów PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu,  występujących pod szyldem MMKS K-Koźle. Kędzierzynianie wywalczyli łącznie 21 medali, plasując się na czołowych miejscach w kategoriach wiekowych 2005, 2006 i 2007. A oto wyniki:
Dziewczęta - kategoria  wiekowa 2005:
Kołtun India  Złoty medal -  50 m st. klasycznym i  Srebrny  medal - 100m st. klasycznym
Smyczek Aleksandra 2 x Brązowy medal na dystansach  50m i 100m st. motylkowym
Dziewczęta - kategoria wiekowa 2007:
Wojciechowska Martyna -  2 x Srebrny medal na dystansach 50m i 100m st. grzbietowym
Dziewczęta - kategoria wiekowa 2006:
Kużaj Paulina 2x złoty 50m  i 100 m grzbietowy 1x srebrny 100 m zmienny
Chłopcy – kategoria wiekowa 2005:
Maciek Leszczyński 3 x Złoty medal na  50m st. dowolnym, 100m st. dowolnym i 200m st. zmiennym
Kamil Gohla 2 x Zloty medal na  50m i 100m st. klasycznym i Srebrny medal na 200m st. zmiennym
Michał Barnuś 2 x Złoty medal na 50m i 100m st. grzbietowym
Bartoszek Jan 2 x Srebrny medal na 50m i 100m  motylkowym
Kamil Kania 2 x Brązowy medal na 50m st. dowolnym i 200 m st. zmiennym i Srebrny medal na 100 m st. dowolnym.

Obrazy newsów: dobrodzien_20161015_00.jpg

W klasyfikacji na  najlepszego  zawodnika w kategorii wiekowej rocznika 2005, w pierwszej 10-ce zawodników znalazło się aż pięciu zawodników MMKS K-Koźle:

1. Leszczyński Maciej 730 pkt
2. Kania Kamil 617 pkt
3. Gohla Kamil 608 pkt
….

6. Barnuś  Michał 496 pkt
7. Bartoszek Jan 480 pkt

W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę w  kategorii wiekowej rocznika 2006:

2. miejsce zajęła Paulina Kużaj 679 pkt

Oprócz w/w w Dobrodzieniu wystartowała jeszcze Patrycja Wojciechowska, która dwukrotnie zajmowała 7-me miejsce na 50m i 100m st. dowolnym.

Wielkie gratulacje dla najmłodszych pływaków i ich trenerów.