Ważne strony
MusicBox3
Play
Szkolne Zawody Sportowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 27.09.2016 odbyły się w K-Koźlu przy ulicy Skarbowej - Szkolne Zawody Sportowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział około 180 uczniów szkół podstawowych z Kędzierzyna-Koźla. Dziewczęta biegały na dystansie 1000m natomiast chłopcy na odcinku 1500m. Naszą szkołę PSP nr 9 w K-Koźlu, reprezentowało 15 uczniów z klas IV-VI. Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Wiktoria Kielbasa, Magdalena Tkacz, Joanna Zielińska, Zofia Danielewicz oraz  Marta Gajdek. Chłopcy biegali następującą ekipą: Nikodem Miłek, Szewczyk Jakub, Smętek Rafał i Smętek Marek, Adam Rakowski, Kacper Mazur, Franciszek Długosz, Michał Maciaszek, Paweł Krupa oraz Andrzej Zieliński. Opiekunem reprezentacji „9-tki”, była Pani Sabina Kisielewska. Znakomicie w zawodach zaprezentował się szczególnie Adam Rakowski, który wygrał swoja konkurencję w czasie 4:47, i tym samy zakwalifikował się do finału wojewódzkiego w Lasocicach. Oprócz Adama, awans do wojewódzkiego finału wywalczyli, Rafał Smętek który zajął miejsce czwarte oraz Marta Gajdek, która w kategorii dziewcząt zajęła piąte miejsce.

Wielkie gratulacje dla Naszych uczniów sportowców.