Czerwiec 2019

KONKURS GRZECZNOŚCI W ŚWIETLICY

W dniach od 17.06. do jutra trwa rozstrzygnięcie „Świetlicowego Konkursu Grzeczności”. Nauczyciele świetlicy  przez cały rok szkolny prowadzili obserwację zachowania dzieci, która była odnotowywana w dziennikach zajęć świetlicowych i nie tylko. Pod uwagę brana była kultura osobista, koleżeńskie zachowania, uczciwość, pracowitość, aktywność na zajęciach oraz przestrzeganie zasad Świetlicowej Karty Reguł Życia ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa. Konkurs ten trwał przez cały rok szkolny i od wielu lat jest on tradycją naszej świetlicowej społeczności, która promuje zachowania pozytywne. Większość nagród została rozdana w już w miniony piątek. W świetlicy także znalazło się bardzo dużo dzieci zasługujących na pochwałę. Otrzymały drobne upominki a wszystkie uczęszczające dzieci dostały plan lekcji na nowy rok szkolny oraz coś słodkiego.

Szczególnie nagrodzonych zostało 11 uczniów:

• Maja Jankowska 1s – Nagroda Główna
  • Maja Florczyk 1c - Nagroda Główna
  • Patrycja Mścisz 3b - Nagroda Główna
  • Wyróżnienia: Emilka Słowik 2a, Julia Dobrowolska 2a, Zuzia Ćwikilińska 1b, Wiktoria Łyskaniuk 1d, Julia Guziak 2c, Julia Matyjasek 2c, Julia Rafalska 3a, Filip Gajda 2d

Na zdjęciu poniżej od lewej Maja Florczyk i Maja Jankowska, które zachowywały się grzecznie przez cały rok szkolny chętnie angażując się w życie świetlicy i pracę na jej rzecz.

Obrazy newsów: konkursgrzecznociswietlica2016.jpg