ZAPISY NA ROK 2020/2021 DO KLAS:
10,666,167 unikalne wizyty
E-NAUCZANIE
Aktywna Tablica
8 klasa
Biblioteka PSP9
LEPSZA SZKOŁA
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
KORONAWIRUS
Strefa ciszy
Biblioteka Poleca
BIP
KALBI
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
"EURO 2016"

W ostatnich dniach wzięliśmy udział w "Kietrzańskim Euro 2016" zorganizowanym z okazji dni tego miasta. We wtorek (7.06) rywalizowali trzecioklasiści, a dzień po nich szóstoklasiści. Zawody odbyły się na boisku orlik w Kietrzu. W pierwszym dniu jako Albania reprezentacja naszej szkoły najpierw pokonała grupowych rywali z Baborowa (3-1), Kietrza (1-0) i Pilszcza (5-2), następnie w półfinale zwyciężyliśmy drugą drużynę Kietrza, aż 7-0. Niestety w wielkim finale nie potrafiliśmy pokonać drugi raz gospodarzy. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1, a w karnych przeciwnicy okazali się minimalnie lepsi (1-2). Tego dnia zakończyliśmy zmagania ze srebrnymi medalami i statuetką króla strzelców, którą z 8 trafieniami zdobył Bartosz Sekuła.
Kolejnego dnia nasza szkoła (która tym razem reprezentowała Hiszpanię), również rozpoczęła turniej z "wysokiego C". W grupie pokonaliśmy kolejno Baborów i Dytmarów po 8-0, a następnie Branice 4-2. W półfinale trafiliśmy na "drużynę gwiazd" - przyszłych uczniów piłkarskiej klasy PG5. W barwach tej ekipy znalazło się wielu zawodników, z którymi rywalizowaliśmy wcześniej w rozgrywkach szkolnych ze szkół PSP5, PSP11, PSP12 czy PSP19. Po bardzo zaciętym meczu wygraliśmy 1-0, a w finale poszliśmy za ciosem i pokonaliśmy gospodarzy 2-1. Tym razem na naszych szyjach zawisły medale z najcenniejszego kruszcu. Do tego królem strzelców z 7 golami został Michał Hołoga, a najładniejszą bramką całego turnieju uznano trafienie otwierające wynik finału, autorstwa Igora Ziembickiego, który w pełnym biegu przymierzył w samo okienko bramki Kietrza.

Skład PSP9-2006: Tomasz Godula (4a), Jakub Wiszniewski (3a), Przemysław Wit (3b), Adam Rydzewski, Dawid Łukasik, Bartosz Sekuła, Bartosz Zięcik (wszyscy 3s).
Skład PSP9-2003: Jakub Kołdej, Piotr Sekuła, Łukasz Łata, Sebastian Składny, Igor Ziembicki, Michał Hołoga, Oliwer Morcinek (wszyscy 6s)

Obrazy newsów: euro2016_00.jpg

Oprac.: trener Krzysztof Hańcza