7,861,600 unikalne wizyty
Pogoda w Kędzierzynie-Koźlu
Ochrona Danych Osobowych
50 LAT PSP9
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Doradztwo zawodowe
PSP9 - Wiarygodna Szkoła
Zajęcia SKS

Kurier kosmiczny
Amnesty International
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 83
» Najnowszy użytkownik: joannam
E-Dziennik
BIP
Egzamin Klas 8 - 2019
Przyjaciele Dziewiątki SPONSORZY Szkoły
SAMORZĄD SZKOLNY
Podręczniki 2017-2018

Kalendarz
Styczeń 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PSP9 na Facebook'u
YouTube PSP9
PARKRUN
Nadzór pedagogiczny
Opłata za obiady
FSNiT
Realizowane programy
Uczestniczymy w Programie Przeciwdziałania Wadom Postawy u Dzieci i Młodzieży

Rok 2013/2014
Certyfikat
Kącik CZYTACZA
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Ważne strony
MusicBox3
Play
MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE i „DZIEWIĄTKA” ZAWSZE WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Najlepsi zawodnicy zawodów to:

50m st. klasycznym Dziewczęta:

10 lat i młodsi

1. Rakowska Marta Vega Dobrodzień 45.46

 2. Szydło Amelia  UKS 5 plus 1 Opole 52.21 

3. Kużaj Paulina MMKS Kędzierzyn-Koźle 52.71 163

11 lat:

1. Jonczyk Zuzanna  Vega Dobrodzień 42.86

 2. Piątek Karolina UKS 5 plus 1 Opole 46.67

3. Kołtun India MMKS Kędzierzyn-Koźle 46.98

12 lat:

1. Trentkiewicz Dominika Zryw Opole 41.56

2. Wawak Agata 04 Uks Kusy Strzelce Opolskie 43.72

3. Skrętkowska Martyna 04 Zryw Opole 45.67

50m st. klasycznym Chłopcy:

10 lat i młodsi:

1. Pietrzyk Dawid  WINNER Zdzieszowice 53.86

2. Pietrzyk Mateusz  WINNER Zdzieszowice 55.05 

3. Guzowski Szymon  WINNER Zdzieszowice 55.28

11 lat:

1. Gohla Kamil MMKS Kędzierzyn-Koźle 43.35

2. Leszczyński Maciej MMKS Kędzierzyn-Koźle 43.97

3. Kania Kamil MMKS Kędzierzyn-Koźle 46.18

12 lat:

1. Osowski Wojciech  MMKS Kędzierzyn-Koźle 42.19

2. Krzyszkowski Patryk Zryw Opole 43.01

3. Tryndoch Miłosz  MMKS Kędzierzyn-Koźle 44.71

100m st motylkowym Dziewczęta:

10 lat i młodsi

 1. Jainta Sara  Vega Dobrodzień 1:30.45

2. Rakowska Marta Vega Dobrodzień 1:32.95

3. Kużaj Paulina  MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:49.62

11 lat:

1. Jonczyk Zuzanna  Vega Dobrodzień 1:25.50

2. Dobosiewicz Nina  UKS 5 plus 1 Opole 1:35.84

3. Klama Katarzyna Vega Dobrodzień 1:38.57

12 lat:

1. Trentkiewicz Dominika  Zryw Opole 1:19.44

2. Jojko Julia Vega Dobrodzień 1:26.14

3. Kopytko Agata Zryw Opole 1:38.01

100m st motylkowym Chłopcy:

10 lat i młodsi:

1. Kandziora Dominik  UKS 5 plus 1 Opole 1:48.76 

2. Czernecki Paweł UKS 5 plus 1 Opole 1:56.16

3. Guzowski Szymon  WINNER Zdzieszowice

11 lat:

1. Gohla Kamil  MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:26.34 

2. Leszczyński Maciej  MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:28.08

3. Kania Kamil MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:34.79

12 lat:

1. Zwarycz Adrian UKS 5 plus 1 Opole 1:22.04

2. Orzechowski Krzysztof UKS 5 plus 1 Opole 1:23.53

3. Osowski Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:24.04

Wyścigi sztafetowe open:

1. MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:22.10

Muszyńska Jagoda, Kużaj Paulina, Osowski Wojciech, Leszczyński Maciej, Tkacz Magdalena, Kołtun India, Antonik Bartosz, Gohla Kamil – wszyscy oprócz Bartka to uczniowie PSP nr 9

2. UKS 5 plus 1 Opole 1 5:43.23

Kandziora Dominik, Orzechowski Krzysztof, Stachowska Martyna, Dobosiewicz Nina, Szydło Amelia, Piątek Karolina, Zwarycz Adrian, Czernecki Paweł 

3. Vega Dobrodzień 5:55.72

Jonczyk Zuzanna, Jainta Sara, Badura Victor, Rybol Michael, Jojko Julia, Rakowska Marta, Stasiukiewicz Tymoteusz,  Badura Tobiasz 06 42.45

Natomiast w Dębicy startowała Marta Nowak była uczennica PSP nr 9 na co dzień trenująca w SMS Oświęcim. Marta wywalczyła brązowy medal na dystansie 100m st. klasycznym

Wielkie brawa dla „Naszych” Zawodników