Podręczniki 2017-2018

Styczeń 2019

SREBRNO - BRĄZOWA „DZIEWIĄTKA” W FINALE WOJEWÓDZKIM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

Wielkie brawa dla sportowców- uczniów PSP nr 9. Druga „nasza” szkoła PSP nr 19, która również uczestniczyła w Finałach, zajęła w rywalizacji sztafet IV miejsce wśród chłopców i VI miejsce wśród dziewcząt, a indywidualnie tylko Szymon Kras stanął na podium zdobywając srebrny medal na 50m st. klasycznym wśród zawodników z licencją. Mieliśmy też w Finałach trzecią reprezentację, a była to ekipa PSP nr 6, której uczennica Zofia Ropiejko zajęła III-cie miejsce na dystansie 50m st. grzbietowym. Sztafety z „Szóstki” uplasowały się niestety poza podium. Wszyscy licencjonowani uczniowie szkół Kędzierzyna-Koźle reprezentują klub MMKS K-Koźle i w nim posiadają licencje Polskiego Związku Pływackiego.

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla uczniów, ale należą się one także organizatorom, a przede wszystkim Pani Ewelinie Deneka i Pani Darii Szydłowskiej-Smętek, które włożyły ogrom pracy w przygotowanie po raz pierwszy w K-Koźlu Finału Wojewódzkiego w pływaniu w kategorii szkół Podstawowych. Pragniemy wszystkich poinformować, że w dniu 17.05.2016 (wtorek) odbędzie się finał „Gimnazjady” woj. Opolskiego w pływaniu, także na „naszej” Krytej Pływalni MOSiR K-Koźle, na który serdecznie zapraszamy.

Wszystkie wyniki zawodów dostępne będą na stronie www.szsopolskie.pl