Szkolenia - Komputery

Losowa fotografia
Ekologicznie 2013
Świetlica Szkolna
Dzisiaj jest: środa 30 Lipca 2014. Imieniny obchodzi: Julita, Piotr, Ludomiła, Leopold, Aldona, Zdobysława
PÓŁKOLONIE- ognisko i zakończenie

W ostatni dzień półkolonii odbyło się ognisko. Dzieci piekły kiełbaski oraz śpiewały piosenki. Korzystając ze słonecznej pogody i dużego terenu grały w piłkę siatkową, zbijaka i inne zabawy. Miło spędziły dzień na świeżym powietrzu.

Po powrocie do szkoły zostały rozdane pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Obrazy newsów: ognisko.jpg

PÓŁKOLONIE- kino

24.07. dzieci wybrały się do kina Chemik na premierową bajkę "Samoloty 2". Z uśmiechami na twarzy wyszły z kina. Po powrocie do szkoły odbyło się czytanie baśni Hansa Christiana Andersena "Latający kufer", po którym odbył sie turniej dwóch ogni na szkolnej sali gimnastycznej.

PÓLKOLONIE- Stumilowy Las

W środę dzieci odwiedziły Stumilowy Las w Żyrowej, gdzie mogły pobawić się w chatce Kubusia Puchatka oraz domkach jego przyjaciół. Podczas podróży "Magicznym pociągiem" przez Stumilowy Las, dzieci spotkały swoich ulubionych bohaterów z bajek- Bolka i Lolka, Smurfy, Pszczółkę Maję. W Stumilowym Lesie znajduje się również wioska indian, w której dzieci strzelały z łuku i grały w indiańśkie kręgle. Wycieczka wszystkim się bardzo podobała.

Obrazy newsów: las.jpg

PÓLKOLONIE- JuraPark

We wtorek półkoloniści wybrali się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie. Podczas wycieczki dzieci jechały "z prędkością światła" przez tunel czasu i dowiedziały się w jaki sposób powstało życie na naszej planecie. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z prehistorycznymi gadami, dinozaurami. Pani przewodnik przybliżyła nam cechy charakterystyczne dinozaurów mięsożernych i roślinożernych oraz sposób ich ewolucji. Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę w kinie 5D oraz odwiedziły oceanarium, gdzie spotkały przerażającego rekina Śmiech

Obrazy newsów: dino.jpg

PÓLKOLONIE- Biblioteka

Dnia 21.07. dzieci z półkolonii odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie. Zapoznały się tam z jej zasadami, a także miały okazję posłuchać baśni Hansa Christiana Andersena.

Po powrocie dzieci bawiły się na placu zabaw. Po obiedzie uczestnicy półkolonii wysłuchały bajki- przeniosły się w świat łabędzi. Przeprowadzono zajęcia plastyczne.

Obrazy newsów: biblioteka.jpg