Szkolenia - Komputery

Losowa fotografia
Tydzień Kosmiczny - Święto Szkoły
Świetlica Szkolna
Dzisiaj jest: czwartek 24 Lipca 2014. Imieniny obchodzi: Kinga, Krystyna, Olga, Michalina
PÓLKOLONIE- Stumilowy Las

W środę dzieci odwiedziły Stumilowy Las w Żyrowej, gdzie mogły pobawić się w chatce Kubusia Puchatka oraz domkach jego przyjaciół. Podczas podróży "Magicznym pociągiem" przez Stumilowy Las, dzieci spotkały swoich ulubionych bohaterów z bajek- Bolka i Lolka, Smurfy, Pszczółkę Maję. W Stumilowym Lesie znajduje się również wioska indian, w której dzieci strzelały z łuku i grały w indiańśkie kręgle. Wycieczka wszystkim się bardzo podobała.

Obrazy newsów: las.jpg

PÓLKOLONIE- JuraPark

We wtorek półkoloniści wybrali się na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie. Podczas wycieczki dzieci jechały "z prędkością światła" przez tunel czasu i dowiedziały się w jaki sposób powstało życie na naszej planecie. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z prehistorycznymi gadami, dinozaurami. Pani przewodnik przybliżyła nam cechy charakterystyczne dinozaurów mięsożernych i roślinożernych oraz sposób ich ewolucji. Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę w kinie 5D oraz odwiedziły oceanarium, gdzie spotkały przerażającego rekina Śmiech

Obrazy newsów: dino.jpg

PÓLKOLONIE- Biblioteka

Dnia 21.07. dzieci z półkolonii odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie. Zapoznały się tam z jej zasadami, a także miały okazję posłuchać baśni Hansa Christiana Andersena.

Po powrocie dzieci bawiły się na placu zabaw. Po obiedzie uczestnicy półkolonii wysłuchały bajki- przeniosły się w świat łabędzi. Przeprowadzono zajęcia plastyczne.

Obrazy newsów: biblioteka.jpg

PÓŁKOLONIE- Turniej Rycerski

W piatek odbył się Turniej Rycerski. Dzieci były podzielone na trzy drużyny: Chomiki, Czerwone Smoki i Orły. Brały one udział w czterech konkurencjach: ćwiczenia precyzji ruchów, strzelanie z łuku, ćwiczenia na równowagę oraz próba sił. Zwyciężyła druzyna Orłów. GRATULACJE.

Pod koniec dnia dzieci uczestniczyły w Mini Liście Przebojów, gdzie można było usłyszeć hity lata.

Obrazy newsów: rycerze.jpg

PÓLKOLONIE- Góra Św. Anny

17.07. dzieci wybrały sie na wycieczkę na Górę Św. Anny- do Parku Krajobrazowego. Tam spotkaliśmy się z panią przewodnik, która oprowadziła nas po najciekawszych obiektach Parku. Mimo słońca i ciepłej pogody dzieci wędrowały bez żadnego problemu.

Po powrocie półkoloniści w formie odpoczynku słuchały czytanych bajek a także brały udział w grach stoliczkowych.

Obrazy newsów: anka.jpg