Szkolenia - Komputery

Wyprawka do klasy I

POGODA w K-Koźlu
Losowa fotografia
Dzisiaj jest: poniedziałek 26 stycznia 2015.
Imieniny obchodzi: Paulina, Polikarp, Tymoteusz, Michał, Tytus, Lutosław, Norma
Pamiętajcie o bezpieczeństwie w trakcie zimowego wypoczynku!

Mamy nadzieję, że w trakcie zimowego wypoczynku pamiętacie o cennych radach udzielonych przez panią policjant na spotkaniu starszej grupy wiekowej. Przed nami jeszcze tydzień lenistwa, zabaw z przyjaciółmi, wyjazdów… Na ten czas życzymy Wam wielu radosnych chwil

Oprac.: K. Hunek, A. Harnos

Obrazy newsów: rysunek1.jpg

Dzień Babci, Dzień Dziadka

Obrazy newsów: dzienbabcidziadka2015.jpg

Jasełka 1b

Obrazy newsów: jaselka.jpg

Grudzień i styczeń był intensywnym czasem  przygotowań  i  występów  klasy Ib.

Dnia 17.12.2014 r.  przygotowane Jasełka zaprezentowaliśmy swoim Rodzicom i rodzeństwu, następnie odbyła się wspólna Wigilijka.

Dnia 13.01.2015 r. występowaliśmy  dla  Babć i  Dziadków z okazji ich święta.

Natomiast 15.01.2015 r. nasze Jasełka prezentowaliśmy dzieciom z Przedszkola nr 24 oraz naszym starszym kolegom z klasy 6 B w podziękowaniu za wspaniałą opiekę.

Opracowała: I.ludwig

Obrazy newsów: jaselka1.jpg

Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

Obrazy newsów: ferie2015_1.jpg

Dnia 16.01.2015r. odbył się w naszej szkole apel pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”. Uświetnił go występ uczniów klasy 2s. Prezentowane w czasie apelu wiersze, piosenki i przestrogi miały na celu uwrażliwienie dzieci na zdrowe i bezpieczne spędzanie ferii zimowych.

Obrazy newsów: ferie2015_2.jpg

Wszystkim uczniom życzymy aktywnych, radosnych i bezpiecznych ferii!

oprac.B.Michnik

Mistrzostwa K-Koźla szkół podstawowych w tenisie

Obrazy newsów: tenis2015.jpgW dniu 09.01.2015 odbyły się indywidualne Mistrzostwa Miasta Kędzierzyn-Koźle szkół podstawowych w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyły cztery szkoły podstawowe z Naszego miasta – PSP nr 6, 9, 11 i 19. Naszą szkołę reprezentowali Marek Podborączyński, Piotr Nagórny, Dawid Zych, Mateusz Mach, Bartosz Gilewicz oraz Kamil Rakowski. Po wspaniałej walce do turnieju powiatowego zakwalifikowali się: Marek Podborączyński, Piotrek Nagórny i Dawid Zych. Zawody te odbędą się 15 stycznia w Polskiej Cerekwi. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i oczekujemy awansu do Finału Wojewódzkiego.

oprac. S.Kisielewska, B.Kiselewski