Warsztaty odbywają się po raz drugi w Kędzierzynie -Koźlu w dniach 10 i 11 lutego 2024 roku przy ulicy Jana Pawła II 27 pok. 28 (kino Chemik)  oraz 24 i 25 lutego  w Zespole Szkół nr 1 przy ulicy Skarbowej 2 w Koźlu.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

www: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/
tel: +48 798 745 200

[custom-facebook-feed]

W tym roku szkolnym klasy 7 wykonywały asambalaże w klimacie świątecznym. Z różnych dostępnych materiałów w domu, powstały piękne choinki, wieńce, szopki i inne pomysłowe prace, które możemy podziwiać na holu 2 piętra. Uczniowie w czasie wykonywana prac korzystali z materiałów  i narzędzi dostępnych w ramach Laboratioriów Przyszłości – pistoletów z klejem na gorąco i kleju do papieru.

oprac. I. Składny

Rada Rodziców przy PSP nr 9 zaprasza wszystkich zainteresowanych,
kochających zabawę i pomoc innym na kolejną odsłonę – od lat cenionego –
‼️BALU DZIEWIĄTKI‼️
Aktualna edycja imprezy odbędzie się pod hasłem: „BAL PRZEBIERAŃCÓW”
Wszelkie niezbędne informacje na plakacie ⤵️⤵️⤵️
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY! 🙂

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w wykonanie stroików świątecznych oraz upieczenie ciasteczek i pierniczków na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wszystkie  ozdoby wraz ze słodkościami powędrowały dzisiaj na nasze stoisko w Koźlu.

Konkurs na stroik odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-8. Jury konkursowe przyznało następujące miejsca w klasach 1-3:
1 m-ce -Maja Góralska 1s,
2 m-ce -Oliwia Wrona 3b, Mikołaj Tadewicz 1p,
3 m-ce -Lena Widomska 1s, Laura Kamecka 2a, Michalina Bonk 3b

W klasach 4-8:
1 m-ce – Maja Sarzyńska kl.5a,
2 m-ce – Łucja Cielontko kl.6s i Kacper Bonk kl.8a,
3 m-ce- Amelia Wencel kl.6a, Oliwier Pawłowski kl.6a i Ania Ośko kl.7b.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wspaniałych pomysłów i kreatywności. Dostarczone prace są piękne i wyjątkowe. Uczestnicy otrzymają dodatnie punkty, wyróżnieni nagrody niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w ten weekend.

Organizatorzy konkursu😊

Za nami kolejna edycja konkursu plastycznego „Jesienna Fryzura” dla klas piątych.

W tym roku jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

1. miejsce Julia Giża klasa 5s i Piotr Walat klasa 5a
  2. miejsce Maja Sarzyńska i Kacper Fido z klasy 5a
  3. miejsce Magdalena Szczęsnowicz klasa 5a i Lena Kopko klasa 5s

Wyróżnienia otrzymali:

• Anna Klima (5a)
  • Patryk Bukryj (5s)
  • Wiktor Łucyszyn (5a).

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za udział. Życzę dalszych sukcesów i rozwijania swoich talentów plastycznych. Gratuluję!

Organizator: Ilona Składny

28.11.2023 w ZSTiO w Azotach rozegrała się jubileuszowa, X edycja zawodów pod nazwą „Potyczki z Techniką”.

Celem spotkania było przybliżenie potencjalnym uczniom ZSTiO z klas 7 i 8, szkoły do której mogą trafić.

Zawody odbywały się zarówno w salach lekcyjnych jak i sali głównej, gdzie trzyosobowe zespoły najpierw rozwiązywały test wiedzy ogólnej – indywidualnie, a następnie drużynowo starali się sprostać zadaniom z konkretnych przedmiotów.

Było tu wszystko, od angielskiego i niemieckiego, poprzez matematykę, fizykę oraz zadania z logicznego myślenia i kojarzenia.

Zabawa była przednia co przedstawia fotorelacja z konkursu.

Uczniowie naszej 9-tki kolejny raz byli NAJLEPSI podczas Mistrzostw Okręgu Opolskiego 🏊‍♂️
🔥🔥NAJLEPSI 🔥🔥
W tym roku ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO odbyły się w KĘDZIERZYNIE-KOŹLU.
Nasi zawodnicy WYGRALI klasyfikację medalową, zdobywając 229 🏅💪🔥
BRAWO!!!👏👏
Drużyna Swim Team MOSiR składała się z 43 zawodników, którzy włożyli serce i ogrom zaangażowania w swoje starty 🏊‍♂️👏
Oto nasi bohaterowie👌:
🏊‍♂️Dronia Basia, Łempicki Piotr, Donajski Staszek, Marcel Rybak, Franek Drobny, Maciej Matyjasek, Oskar Tymoczko, Lena Bębas, Łucja Cielontko, Hania Gregorczyk, Karolina Krużołek, Liliana Zawalska, Maja Martiszko, Lena Kopko, Nela Hałgas, Diana Emerling, Jagoda Sado, Gabriel Śliwiński, Jeremiasz Lecht, Antek Chmielowiec, Patryk Bukryj, Wojciech Urych, Aleksander Rudzki, Nikodem Kicol, Karol Wyszyński, Mateusz Kuterski, Karolina Breitkopf, Karolina Majka, Natasza Sarnecka, Kalina Miszkiewicz, Emilia Fryc, Julia Fryc, Alicja Stanek, Kamil Gohla, Wiktor Dragan, Bartosz Lech, Lena Kużaj, Patrycja Pawlak, Franek Kubik, Tomek Matyja, Michał Steier, Julia Wójt, Izabela Gaca, Olga Matyjasek, Michalina Onysk 🏊‍♂️💪
MEDALIŚCI 🏅🔥
4×100 m.st.dowolnym Mix:
🥇 M.Steier, D.Emerling, O.Matyjasek, M.Matyjasek
🥈L.Kużaj, M.Kuterski, G.Śliwiński, I.Gaca
4x 100 m.st.dowolnym Kobiet:
🥇I.Gaca, L.Kużaj, D.Emerling, O.Matyjasek
4×100 m.st.dowolnym Mężczyzn:
🥉 K.Gohla, M.Steier, O.Tymoczko, M.Matyjasek
4x 100 m.st.zmiennym Mix:
🥇I.Gaca, K.Gohla, M.Matyjasek, D.Emerling
🥉L.Bębas, O.Matyjasek, M.Steier, M.Kuterski
Jednak to nie wszystkie sukcesy!
W poszczególnych kategoriach wiekowych NAJLEPSI okazali się:
🏆KAROLINA MAJKA
🏆 DIANA EMERLING
🏆LENA KUŻAJ
🏆JEREMIASZ LECHT
🏆KAMIL GOHLA
🏆 MACIEJ MATYJASEK
Z takimi wynikami naszych zawodników można przyjąć, że Kędzierzyn -Koźle stało się STOLICĄ opolskiego pływania 🏊‍♂️🏆💪
Dziękujemy WAM za te emocje, walkę i łzy👏
Jesteśmy z WAS dumni i nigdy Was nie oddamy🥰🔥🏊‍♂️
Zawody odbyły się dzięki wsparciu i pomocy Pani Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla- Sabiny Nowosielskiej, Panu dyrektorowi MOSiR -u-Tomaszowi Radłowskiemu, Panu dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9-Wojciechowi Czapli oraz naszemu  Opolskiemu Okręgowemu Związkowi Pływackiemu.
DZIĘKUJEMY 😊
Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.livetiming.pl
Już w przyszły weekend tj.2 grudnia widzimy się na II MEMORIALE ZBIGNIEWA LISKOWICZA 🥰
Do zobaczenia!